Łopatka duża 48cm Muurikka

36,05 zł Brutto
29,31 zł netto

Łopatka idealna do mieszania i przewracania potraw na grillu. Lekko zaokrąglony kształt sprawia, że idealnie pasuje do powierzchni patelni grilli MUURIKKA. Wykonana ze stali nierdzewnej, z długim drewnianym i estetycznym uchwytem. Duża powierzchnia pozwala łatwo przewracać nawet większe kawałki mięsa.

Ilość
Produkt dostępny

Łopatka to niezbędne narzędzie podczas każdego grillowania. Pozwala przyrządzać potrawy z grilla, idealna do mieszania i przewracania mięs na patelni lub ruszcie. Łopatka ma lekko zaokrąglony kształt, przez co idealnie pasuje do powierzchni patelni na grillach MUURIKKA. Duża powierzchnia pozwala łatwo przewracać nawet wielkie kawałki mięsa. Wykonana jest ze stali nierdzewnej, z drewnianą rękojeścią, która nie tylko ułatwia chwytanie, ale też estetycznie wygląda. Uchwyt jest wystarczająco długi, aby dłonie znajdowały się w bezpiecznej odległości od gorącego grilla. Łopatkę można bez problemu powiesić. 

TO6811 / 54920180
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
stal nierdzewna
Szerokość
48 cm
date_range 2018-04-30

Łopatka

Bardzo przydatny przyrząd, zarówno przy smażeniu, jak i czyszczeniu grilla. Posiada kształt idealnie dopasowany do wklęsłej patelni, dzięki czemu można wygodnie przewracać jedzenie na drugą stronę, a po zakończeniu łatwo zeskrobać pozostałości z całej powierzchni.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Inne produkty w tej samej kategorii