Tłuszcz do smażenia i grillowania Muurikka

34,20 zł Brutto
27,80 zł netto

Środek natłuszczający MUURIKKA w aerozolu do smażenia i grillowania potraw, zawierający olej rzepakowy i lecytynę sojową. Chroni przez przywieraniem potraw i ułatwia czyszczenie powierzchni. 

Ilość
Produkt dostępny

Tłuszcz w sprayu MUURIKKA jest idealnym środkiem natłuszczającym do smażenia i pieczenia z użyciem różnych patelni, rusztów i garnków. Jest bardzo wydajny i zużywa się go mniej niż innych środków. Cieniutka warstwa zapobiega przed przywieraniem potraw oraz ułatwia czyszczenie powierzchni po zakończonym gotowaniu.

Produkt zawiera olej rzepakowy i lecytynę sojową.

111330 / 54920010
Nowy produkt

Cechy produktu

Pojemność
330 ml
date_range 2018-04-30

Tłuszcz w aerozolu

Zdecydowanie pozycja obowiązkowa! Tłuszcz generalnie neutralny smakowo i zapachowo ale trudno wyobrazić sobie prostszy i bardziej dokładny sposób rozprowadzenia. Aerozol pozwala zaaplikować idealną, minimalną ilość tłuszczu przez co potrawy nie topią się w tłuszczu a patelnia jest świetnie przygotowana do smażenia. Po prostu nieoceniona pomoc do karbowanej patelni grillowej, gdzie trudniej jest dotrzeć w każdy zakamarek. Po zakończeniu grillowania spray pozwala w łatwy sposób zabezpieczyć patelnię przed następnym grillowaniem.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Inne produkty w tej samej kategorii