Zestaw do grilla węglowego bezdymnego Muurikka

229,00 zł Brutto
186,18 zł netto

Zestaw do grilla węglowego bezdymnego: patelnia na żar o średnicy 32 cm i pierścień adaptacyjny. Patelnia zwiększa różnorodność potraw możliwych do przygotowania na grillu na łonie natury oraz oznacza zdrowe grillowanie. 

Ilość
Produkt dostępny

Zestaw do grilla węglowego bezdymnego składa się z patelni na żar o średnicy 32 cm oraz pierścienia adaptacyjnego (do umieszczenia patelni na grillu). Gotowanie na patelni rozszerza możliwości kulinarne grilla węglowego bezdymnego – niewielkiego, idealnego na biwak lub balkon. Dzięki temu zestawowi zrobienie jajecznicy, jajek sadzonych czy placków ziemniaczanych nie stanowi żadnego problemu, nawet na łonie natury, w przyczepie kempingowej czy na jachcie. Niezastąpiony dla wędkarzy. 

Patelnia wykonana jest z grubej stali zimnowalcowanej, gwarantującej szybkie nagrzewanie się patelni.

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych. 

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

TO6701
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Stal zimnowalcowana
Waga
1 kg
Średnica patelni
32 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii