Garnek żeliwny z pokrywką do grillowania 28 cm, czerwony

237,99 zł Brutto
193,49 zł netto

Wielofunkcyjny żeliwny garnek. Garnek i pokrywka mogą być używane razem i osobno. Pokrywkę można wykorzystać do pieczenia - pokrywka ryflowana jak patelnia grillowa. Patelnia i pokrywka nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym piekarnika.

Oczekiwanie na dostawę

Korpus naczynia jest wykonany z żeliwa, z błyszczącą emalią na zewnątrz i czarną matową emalią od wewnątrz. Garnek i pokrywkę można stosować razem i osobno, pokrywkę można również wykorzystać do pieczenia. Matowe emaliowanie chroni wewnętrzną powierzchnię przed rdzą i poprawia właściwości pieczenia. Pojemność naczynia 4 L.

Piecz, grilluj i duś

     Garnek i pokrywkę można używać razem i osobno
     Pokrywkę można również wykorzystać do pieczenia
     Patelnia i pokrywka nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym piekarnika

Patelnia i pokrywka nadają się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym piekarnika. Polecamy narzędzia plastikowe lub drewniane. Żeliwne patelnie i patelnia z serii Arki są wszechstronne i idealnie nadają się do smażenia i przyrumieniania w wysokiej temperaturze. Połączenie żeliwa i emalii jest trwałym materiałem. Zawsze podnoś naczynie, gdyż spód ciężkiego garnka może porysować kuchenkę lub powierzchnię stołu. Naczynia można myć ręcznie.
TOAR01.28P
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Żeliwo
Waga
4,87 kg
Średnica
28 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii