Patelnia stalowa Kenno 28 cm

193,99 zł Brutto
157,72 zł netto

Patelnia Kenno Steel wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Patelnia idealnie nadaje się do zrumienienia. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych i piekarników. Patelnię łatwo utrzymać w czystości i można myć w zmywarce.

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Patelnia ze stali Kenno Steel

    Struktura plastra miodu, która zapobiega przywieraniu potraw do patelni
    Bez blaknącej powłoki
    Można myć w zmywarce
    Do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych i piekarników
    Patelnia ma średnicę 28 cm
    Średnica dna 21 cm

Kenno Steel to stylowa, trwała i wysokiej jakości patelnia. Nie ma powłoki ściernej, więc jej żywotność jest znacznie dłuższa niż, na przykład, powlekane patelnie. Dzięki trójwarstwowej podstawie patelnia nagrzewa się szybko i równomiernie. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt nie nagrzewa się w piecu i zapewnia pewny uchwyt.

Patelnia Kenno Steel ma niską konstrukcję plastra miodu, która zapobiega tak łatwemu przyleganiu potraw do patelni. Patelnia idealnie nadaje się do zrumienienia na maśle i oleju, nadając potrawom pyszny smak i chrupiącą powierzchnię. Na patelni stek ma piękną brązową powierzchnię, a pieczenie w piekarniku jest możliwe dzięki stalowemu korpusowi. Stal ma dobre właściwości magazynowania ciepła, dzięki czemu można stosować niższe temperatury pieczenia z patelnią.

Wysokiej jakości patelnia ze stali nierdzewnej jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości, można myć w zmywarce. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych i piekarników.

Należy kontrolować  temperaturę smażenia. Patelnia ze stali nierdzewnej przyrumienia potrawy w znacznie niższych temperaturach niż patelnia powlekana, dlatego ważne jest obniżenie temperatury smażenia, aby uniknąć przypalenia i przyklejenia się do dna.

W przypadku najbardziej wrażliwych składników, takich jak kurczak lub czerwona ryba, znacznie obniż temperaturę smażenia i dodaj więcej tłuszczu lub oleju. Białka mogą przylegać do stali nawet w niskich temperaturach. Unikaj niepotrzebnego obracania jedzenia we wczesnych etapach pieczenia.


Pierwsze użycie i czyszczenie

Zawsze przed użyciem umyj nową patelnię. Patelnię najlepiej czyścić natychmiast po użyciu, a żywność przylegającą do powierzchni patelni można łatwo wyczyścić przez zalanie patelni i gotowanie wody. Po umyciu osusz patelnię.

TO183.28S
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Stal
Waga
2 kg
Średnica
28 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii