Tundra Grill Basic 80 niski czarny

6 835,00 zł Brutto
5 556,91 zł netto

Pochodzące z Finlandii urządzenie opalane drewnem do gotowania i grillowania na świeżym powietrzu, jak i wewnątrz altan ogrodowych i działkowych, gdzie służy także jako źródło ciepła. Pozwala przyrządzać kilka potraw jednocześnie, a w wyposażeniu znajdują się wszechstronne akcesoria. Model Basic niski, wysokość robocza 45cm, średnica paleniska 80 cm, kolor czarny.

Ilość
Czas oczekiwania na dostawę: do 4 tygodni

Grille Tundra wywodzą się z Laponii w Finlandii i są odpowiedzią na potrzebę zaaranżowania na łonie natury przytulnego miejsca do gotowania. Idealnie odnalazły się w charakterystycznych fińskich chatach i szałasach, w których dawały także przyjemne ciepło. Grille Tundra stały się tak popularne, że obecnie można je znaleźć także w altanach ogrodowych i rozkoszować się posiłkiem w cieple ogniska, nawet w chłodniejsze dni.

Z grilla Tundra można korzystać przez cały rok, jest bowiem świetnie przystosowany do zainstalowania wewnątrz pomieszczeń (zestawy rur kominowych są dostępne jako dodatkowa opcja w Akcesoriach Tundra). Z ciepła bijącego od ognia można się cieszyć w towarzystwie rodziny i przyjaciół. 

Grill Tundra opalany jest drewnem, wykonany jest z litej, wysokiej jakości fińskiej stali, odpornej na wysokie temperatury i zmienne warunki pogodowe. 

Każde urządzenie wyposażone jest w ruchome uchwyty o różnych rozmiarach na garnki i patelnie, dające możliwość przygotowywania kilku różnych potraw jednocześnie. Akcesoria o wszechstronnych zastosowaniach pozwalają komfortowo gotować. Dzięki Tundrze grillowanie na drewnie mięsa i ryb, wędzenie łososia na specjalnych, unikalnych deskach oraz gotowanie potraw na świeżym powietrzu jest proste i przyjemne.

Grill Tundra Basic 80 niski zawiera:

  • Dach i osłona przeciwdeszczowa w kolorze czarnym
  • 3 regulowane patelnie
  • 2 ruszty do ryb z ramkami
  • Patelnia żeliwna
  • Stojak barbecue o średnicy 38 cm
  • Szufelka
  • Popielnik
  • Regulowana zasuwka

43001270

Cechy produktu

Waga
47,9 kg
Średnica paleniska
80 cm
Kolor zadaszenia
Czarny
Wysokość robocza
45 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.