Grill Węglowy Bezdymny Muurikka czarny

591,00 zł Brutto
480,49 zł netto

Niewielki, poręczny grill węglowy, który nie generuje dymu podczas grillowania. Ruszt pokryty nieprzywieralną powłoką, posiada wbudowany wentylator regulujący dopływ powietrza i temperaturę grzania. Idealny na biwak czy na balkon, jako grill turystyczny i wędkarski.

Ilość
Produkt dostępny

Grill bezdymny jest idealnie przystosowany do używania na świeżym powietrzu – niewielkich rozmiarów, poręczny, łatwy w obsłudze i  czyszczeniu. Jego zewnętrzna obudowa się nie nagrzewa, dzięki czemu można go używać wszędzie, szczególnie na biwaku, campingu czy jachcie. Grill został zaprojektowany tak, że nie wydobywa się z niego dym, świetnie nadaje się więc na balkon. To idealny grill turystyczny i wędkarski.

Górna powierzchnia rusztu pokryta jest specjalną nieprzywieralną powłoką, co sprawia, że grillowanie jest niezwykle proste. Dopływ powietrza do palącego się w środku węgla regulowany jest wentylatorem zasilanym bateriami AA lub przez złącze USB. Z pomocą wentylatora w każdej chwili można szybko i ławo zmieniać temperaturę grzania, w zależności od potrzeb. 

Grill jest wykonany ze stali nierdzewnej, a wszystkie części można łatwo zdemontować i wyczyścić. 

Na grillu węglowym można użyć żeliwnej patelni MUURIKKA o średnicy 32 cm, przy zastosowaniu dodatkowego adaptera.

Kolor obudowy: czarny


Grill Węglowy Bezdymny zawiera:

  • grill okrągły
  • szczypce
  • baterie AA - 4 szt.
  • pokrowiec na grill

TO6700
Nowy produkt

Cechy produktu

Kolor
czarny
Waga
4,4 kg
Szerokość
33 cm
Wysokość
21 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii