Patelnia stalowa Kenno 28 cm

284,00 zł Brutto
230,89 zł netto

Patelnia Kenno Steel wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Patelnia idealnie nadaje się do zrumienienia. Nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym indukcyjnych i piekarników. Patelnię łatwo utrzymać w czystości i można myć w zmywarce.

Ilość
Produkt dostępny

Patelnia ze stali Kenno Steel 28 cm

  • Struktura plastra miodu, która zapobiega przywieraniu potraw do patelni
  • Bez powłoki ściernej
  • Można myć w zmywarce
  • Do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych i piekarników
  • Patelnia ma średnicę 28 cm
  • Średnica dna 21 cm

Kenno Steel to stylowa, trwała i wysokiej jakości patelnia. Nie ma powłoki ściernej, więc jej żywotność jest znacznie dłuższa niż, na przykład, powlekane patelnie. Dzięki trójwarstwowej podstawie patelnia nagrzewa się szybko i równomiernie. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt nie nagrzewa się w piecu i zapewnia pewny chwyt.

Patelnia Kenno Steel ma fakturę plastra miodu, która zapobiega przywieraniu potraw do patelni. Patelnia idealnie nadaje się do zrumienienia na maśle i oleju, nadając potrawom pyszny smak i chrupiącą powierzchnię. Steki zyskują piękny, brązowy kolor. Stal ma dobre właściwości magazynowania ciepła, dzięki czemu można stosować niższe temperatury pieczenia.

Wysokiej jakości patelnia ze stali nierdzewnej jest trwała i łatwa do utrzymania w czystości, można myć w zmywarce. Nadaje się do wszystkich typów kuchenek, w tym indukcyjnych i piekarników.

Wskazówki dotyczące smażenia

Patelnia ze stali nierdzewnej przyrumienia potrawy przy znacznie niższych temperaturach niż patelnia powlekana, dlatego ważne jest obniżenie temperatury smażenia, aby uniknąć przypalenia i przyklejenia się do dna.

W przypadku najbardziej wrażliwych składników, takich jak kurczak lub czerwona ryba, znacznie obniż temperaturę smażenia i dodaj więcej tłuszczu lub oleju. Białka mogą przylegać do stali nawet w niskich temperaturach. Unikaj niepotrzebnego obracania jedzenia we wczesnych etapach pieczenia.

Pierwsze użycie i czyszczenie

Zawsze przed użyciem umyj nową patelnię. Patelnię najlepiej czyścić natychmiast po użyciu, a żywność przylegającą do powierzchni patelni można łatwo wyczyścić przez zalanie patelni i gotowanie wody. Po umyciu osusz patelnię.

TO183.28S / 52190010
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Stal
Waga
1,18 kg
Średnica
28 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii