Nóż i Widelec

351,00 zł Brutto
285,37 zł netto

Pokrój Twoje ulubione mięso, rybę lub warzywa z użyciem widelca i noża OFYR. Posiadają termoplastyczną rączkę dla optymalnego chwytu i ostrze ze stali nierdzewnej.

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Pokrój Twoje ulubione mięso, rybę lub warzywa z użyciem widelca i noża OFYR. Posiadają termoplastyczną rączkę dla optymalnego chwytu i ostrze ze stali nierdzewnej.

OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. Przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste. Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a jedzenie jest zanurzone we własnym sosie. OFYR ułatwia nam życie nawet po zakończeniu posiłku. Czyszczenie polega po prostu na zeskrobaniu resztek jedzenia i oleju prosto w ogień i przetarciu płyty wilgotną szmatką. Po wystygnięciu popiołu można go usunąć szufelką i szczotką, a OFYR będzie gotowy do ponownego użycia.  

Surowość designu  OFYR oznacza, że nawet gdy nie jest używany, wpisuje się w scenerię niczym piękna nowoczesna rzeźba. Po rozpaleniu ognia rzeźba zamieni się w niesamowitą misę ognia, emanującą ciepłem i tworzącą miejsce spotkań, wokół którego mogą się zbierać przyjaciele i rodzina. 

Największymi zaletami OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz i jest łatwa w utrzymaniu. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła. 

OA-KF-SET

Cechy produktu

Materiał
Stal nierdzewna

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii