• Nowy

OFYR 85 Akcesoria Zestaw

1 566,00 zł Brutto
1 273,17 zł netto

Zestaw standard akcesoriów urozmaicających możliwości gotowania na OFYR 85. Zestaw obejmuje: Ruszt 85 ze stojakiem, obręcz 85 do Poziomych Szpikulców 85, Szpikulce 85 (zestaw 3 szt.). Akcesoria umożliwiają gotowanie i grillowanie bezpośrednio nad ogniem, przez co potrawy uzyskują aromat pieczenia na ruszcie. 

Ilość
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie

Zestaw standard akcesoriów urozmaicających możliwości gotowania na OFYR 85.

Zestaw obejmuje:

  • ruszt 85 ze stojakiem, 
  • obręcz 85 do poziomych szpikulców 85,
  • szpikulce 85 (zestaw 3 szt.). 

Akcesoria umożliwiają gotowanie i grillowanie bezpośrednio nad ogniem, przez co potrawy uzyskują aromat pieczenia na ruszcie. 

Wysokiej jakości urządzenie do gotowania OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. Wykonany jest z odpornej na każde warunki pogodowe stali Corten. OFYR szybko się nagrzewa, roztaczając wokół krąg przyjemnego ciepła. Gotowanie na OFYR jest proste, wszechstronne i przyjemne. Szeroka gama dodatkowych akcesoriów jeszcze bardziej zwiększa uniwersalność OFYR, począwszy od zwykłego grillowania płomieniem aż po powolne gotowanie z użyciem deski z drewna cedrowego i barbecue w stylu brazylijskim. Przy użyciu ciekłego azotu można nawet przekształcić OFYR w spektakularną „maszynę lodową” i wykorzystać ją do przygotowania pysznych mrożonych deserów. Niezależnie od tego, czy OFYR jest używany jako urządzenie samodzielne, czy w połączeniu z innymi, jest to produkt, który zachęca do gotowania na zewnątrz zarówno domowych kucharzy, jak i profesjonalistów.  

OA-85-SET

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii