OFYR Pizza Oven 100

1 819,00 zł Brutto
1 478,86 zł netto

OFYR Pizza Oven to mini piec pozwalający na pieczenie na palenisku OFYR. Składa się z: dwustronnej żeliwnej płyty, leżącego na niej kamienia do pizzy, podwójnego stalowego klosza z obrotową warstwą zewnętrzną oraz łopaty do pizzy. 

Ilość
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania: ok. 10 tygodni

OFYR Pizza Oven to mini piec pozwalający na pieczenie na palenisku OFYR.

Składa się z:

  • dwustronnej żeliwnej płyty
  • leżącego na niej kamienia do pizzy
  • podwójnego stalowego klosza z obrotową warstwą zewnętrzną
  • łopaty do pizzy.

Żeliwna płyta ma otwory, przez które wchodzi ciepło, krąży w kloszu i szybko nagrzewa pizzę. Obracając pokrętło na kloszu, można zmieniać wielkość otworu między kloszem zewnętrznym i wewnętrznym. Im większy otwór, tym większa cyrkulacja powietrza i więcej ciepła. W OFYR Pizza Oven można piec nie tylko pizzę. Druga strona żeliwnej płyty jest żebrowana i może służyć jako płyta grillowa. Wymiary OFYR Pizza Oven są takie same dla modeli 85 i 100, różnią się wielkością uchwytu.

Wysokiej jakości urządzenie do gotowania OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. Wykonany jest z odpornej na każde warunki pogodowe stali. OFYR szybko się nagrzewa, roztaczając wokół krąg przyjemnego ciepła. Gotowanie na OFYR jest proste, wszechstronne i przyjemne. Szeroka gama dodatkowych akcesoriów jeszcze bardziej zwiększa uniwersalność OFYR, począwszy od zwykłego grillowania płomieniem aż po powolne gotowanie z użyciem deski z drewna cedrowego i barbecue w stylu brazylijskim. Przy użyciu ciekłego azotu można nawet przekształcić OFYR w spektakularną „maszynę lodową” i wykorzystać ją do przygotowania pysznych mrożonych deserów. Niezależnie od tego, czy OFYR jest używany jako urządzenie samodzielne, czy w połączeniu z innymi, jest to produkt, który zachęca do gotowania na zewnątrz zarówno domowych kucharzy, jak i profesjonalistów.  

OA-PO-100

Cechy produktu

Materiał
żeliwo, stal
Waga
23,6 kg
Szerokość
Ø49 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii