Torba na drewno

93,00 zł Brutto
75,61 zł netto

Torba na drewno wykonana z naturalnej juty z wewnętrzną wkładką z tworzywa sztucznego jest solidną torbą, poręcznym sposobem przechowywania i przenoszenia drewna. Idealnie komponuje się z innymi produktami OFYR. 

Ilość

Kluczową cechą wielofunkcyjnego OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz przy każdej pogodzie i jest łatwa w utrzymaniu. Charakterystyczny stożkowy kształt nie tylko zachwyca wyglądem, ale także tworzy obieg powietrza, dzięki czemu przy użyciu odpowiedniego suchego drewna w ciągu kilku minut można rozpalić trzaskający ogień. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła o każdej porze roku. Po rozpaleniu OFYR okazuje się, że przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste. 

Okrągły kształt OFYR odzwierciedla tradycyjne palenisko, dzięki czemu przyjaciele i rodzina mogą się z łatwością gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu, które stanie się towarzyskim wydarzeniem, a niekoniecznie tradycyjnym grillem. Jest to również zdrowsza opcja: gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a ponieważ jedzenie jest zanurzone we własnym sosie, nie potrzeba dużej ilości oleju. 

OA-WB

Cechy produktu

Materiał
juta
Rozmiar
64 x 41 x 31 cm
Waga
0,67 kg
Pojemność
+/- 50 litrów

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii