OFYR Classic Black 85

8 393,00 zł Brutto
6 823,58 zł netto

Elegancki i wyrafinowany OFYR Classic Black podkreśli styl w każdym otoczeniu. Rozpal go, a każde wydarzenie na świeżym powietrzu stanie się wyjątkowe. Wykonany jest z wytrzymałej stali z odpornym na wysoką temperaturę matowym wykończeniem. Model 85-100

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. Surowość designu  OFYR oznacza, że nawet gdy nie jest używany, wpisuje się w scenerię niczym piękna nowoczesna rzeźba. Po rozpaleniu ognia rzeźba zamieni się w niesamowitą misę ognia, emanującą ciepłem i tworzącą miejsce spotkań, wokół którego mogą się zbierać przyjaciele i rodzina. 

Największymi zaletami OFYR jest jego prostota i trwałość. Stal Corten jest mocna i trwała, można ją pozostawić na zewnątrz i jest łatwa w utrzymaniu. OFYR nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów, roztaczając krąg przytulnego ciepła. Przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste. Gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a jedzenie jest zanurzone we własnym sosie. 

OCB-85

Cechy produktu

Kolor
czarny
Materiał
czarna stal, czarna stal węglowa
Waga
88,4 kg
Szerokość
85 cm
Wysokość
100 cm
Głębokość
85 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii