OFYR Classic Corten 100 do PRO Upgrade Set – Palenisko/Donica

5 822,00 zł Brutto
4 733,33 zł netto

Zestaw do samodzielnej przeróbki OFYR Classic Corten 100 na wersję PRO – czyli na kołach, z wygodnym uchwytem do przemieszczania. Po złożeniu powstają dwa nowe produkty: palenisko OFYR Classic Corten 100 PRO oraz regał OFYR – do wykorzystania jako mini palenisko lub donica na zioła czy inne rośliny.

Oczekiwanie na dostawę

Zestaw do samodzielnej przeróbki OFYR Classic Corten 100 na wersję PRO – czyli na kołach, z wygodnym uchwytem do przemieszczania. Po złożeniu powstają dwa nowe produkty: palenisko OFYR Classic Corten 100 PRO oraz regał OFYR – do wykorzystania jako mini palenisko lub donica na zioła czy inne rośliny.

OFYR Classic Corten 100 PRO ma wszystkie cechy modelu OFYR Classic, ale jest dodatkowo wyposażony w kółka i uchwyt. Palenisko można więc z łatwością przemieszczać. Rękojeść wykonana jest z drewna tekowego, dlatego zaleca się przechowywanie paleniska wewnątrz lub pod zadaszeniem. 

OFYR zachwyca swoim wyglądem. Nagrzewa się szybko, emitując ciepło w promieniu kilku metrów. Po rozpaleniu OFYR okazuje się, że przygotowanie pysznego jedzenia jest niewiarygodnie proste. Okrągły kształt OFYR odzwierciedla tradycyjne palenisko, dzięki czemu przyjaciele i rodzina mogą się z łatwością gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu, które stanie się towarzyskim wydarzeniem.

OC-100-TO-PRO-U-SET-FFT

Cechy produktu

Kolor
brązowy
Materiał
stal Corten, drewno tekowe

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii