OFYR Herb Garden Bench Black

3 016,00 zł Brutto
2 452,03 zł netto

Ławka i donica w jednym. Zabudowana drewniana deska tworzy wygodne siedzisko i można przesuwać ją na obie strony donicy. Idealna do siedzenia i oglądania kwiatów.

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Przybliż ogród do miejsca, w którym gotujesz dzięki dwufunkcyjnej donicy i ławce. Blat z drewna tekowego tworzy wygodne siedzenie, które można przesuwać w obie strony. Idealna do siedzenia i obserwowania rosnących kwiatów. Dostępna w dwóch różnych materiałach: stali Corten lub czarnej powlekanej stali. 

Palenisko OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. OFYR został zaprojektowany by pasować do każdego otoczenia. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. OFYR sprawia, żę gotowanie na świeżym powietrzu staje się stylem życie, okazją do spotkania z bliskimi i przyjaciółmi. Uzupełnieniem takiego stylu życia jest komplet wysokiej jakości urządzeń i akcesoriów OFYR. Szereg specjalnie zaprojektowanych ławek, schowków do przechowywania drewna, donic i przyborów kuchennych pozwala skonfigurować modułową kuchnię zewnętrzną, która odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie te elementy współgrają ze sobą, tworząc ciepłą, przytulną i stylową przestrzeń na świeżym powietrzu, idealną do radosnego spotkania przyjaciół i rodziny. 

HG-BB

Cechy produktu

Kolor
czarny
Materiał
czarna stal powlekana, drewno tekowe
Waga
+/- 48,2 kg
Szerokość
100 cm
Wysokość
46,4 cm
Głębokość
45 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii