Wood Storage Insert Black (zestaw 2 szt.)

1 002,00 zł Brutto
814,63 zł netto

Nadstawka idealnie pasująca do regału na drewno OFYR Wood Storage; doskonale nadaje się do uprawy ziół kuchennych, które dodają nieco zieleni. Jest wykonana ze stali i posiada wywiercone otwory do odprowadzania wody. Głębokość 22,5 cm pozwala na schowanie z tyłu polan drewna. Wykonana z czarnej stali powlekanej. 

Ilość
Brak w magazynie. Dostępny na zamówienie

Nadstawka idealnie pasująca do regału na drewno OFYR Wood Storage; doskonale nadaje się do uprawy ziół kuchennych, które dodają nieco zieleni. Jest wykonana ze stali i posiada wywiercone otwory do odprowadzania wody. Głębokość 22,5 cm pozwala na schowanie z tyłu polan drewna. Wykonana z czarnej stali powlekanej. 

Palenisko OFYR cechuje się szczególną estetyką i urokiem, który odróżnia go od wszystkich innych produktów na rynku. OFYR został zaprojektowany by pasować do każdego otoczenia. Jest niezwykle łatwy w utrzymaniu i użytkowaniu. OFYR sprawia, żę gotowanie na świeżym powietrzu staje się stylem życie, okazją do spotkania z bliskimi i przyjaciółmi. Uzupełnieniem takiego stylu życia jest komplet wysokiej jakości urządzeń i akcesoriów OFYR. Szereg specjalnie zaprojektowanych ławek, schowków do przechowywania drewna, donic i przyborów kuchennych pozwala skonfigurować modułową kuchnię zewnętrzną, która odpowiada Twoim potrzebom. Wszystkie te elementy współgrają ze sobą, tworząc ciepłą, przytulną i stylową przestrzeń na świeżym powietrzu, idealną do radosnego spotkania przyjaciół i rodziny. 


WSB-I
2019-01-31

Cechy produktu

Kolor
czarny
Materiał
czarna stal powlekana
Waga
10,2 kg
Szerokość
99,5 cm
Wysokość
12,5 cm
Głębokość
22,5 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii