Patelnia 46 cm non-stick Muurikka

179,00 zł Brutto
145,53 zł netto

Patelni stalowej o średnicy 46 cm można używać na grillach gazowych i elektrycznych MUURIKKA (D-400). Dzięki nieprzywieralnej powłoce non-stick gotowanie jest przyjemne, a patelnia łatwa w czyszczeniu. Idealna do przygotowania hiszpańskiej paelli.

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Patelnia stalowa o średnicy 46 cm idealnie pasuje do palnika gazowego MUURIKKA D-400 i pozwala na przygotowanie pysznych potraw dla wielu osób. Szybko się nagrzewa, jest lekka, a dwa wygodne uchwyty sprawiają, że łatwo ją przenosić i przechowywać. Świetnie sprawdza się na grillach gazowych i elektrycznych MUURIKKA.

Nieprzywieralna powłocka non-stick sprawia, że gotowanie jest przyjemne, a patelnia łatwa w czyszczeniu.

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych. Odpowiednia średnica sprawia, że patelnia ta jest wprost idealna do przygotowana tradycyjnej hiszpańskiej paelli.

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

TO6835
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Stal
Waga
1,9 kg
Średnica patelni
46 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii