Patelnia Paella 70 cm Muurikka

324,72 zł Brutto
264,00 zł netto

Patelni stalowej o średnicy 70 cm można używać na grillach gazowych i elektrycznych MUURIKKA (D-500) oraz w kuchni na płycie indukcyjnej. Szybko się nagrzewa, jest lekka i łatwo się ją czyści. Idealna do przygotowania hiszpańskiej paelli.

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Patelnia stalowa o średnicy 70 cm idealnie pasuje do palnika gazowego MUURIKKA D-500 i pozwala na przygotowanie pysznych potraw dla wielu osób. Szybko się nagrzewa, jest lekka, a dwa wygodne uchwyty sprawiają, że łatwo ją przenosić i przechowywać. Świetnie sprawdza się na grillach gazowych i elektrycznych MUURIKKA, jak również w kuchni na płycie indukcyjnej.

Patelnia jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Po użyciu patelnię wystarczy umyć i osuszyć, a następnie zakonserwować cienką warstwą oleju (np. tłuszczu Silva) – dzięki temu nie zardzewieje i będzie służyła przez długi czas.

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych. Odpowiednia średnica sprawia, że patelnia ta jest wprost idealna do przygotowana tradycyjnej hiszpańskiej paelli.

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

1010161 / 54030070
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Stal
Waga
7,1 kg
Średnica patelni
70 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii