Patelnia na ognisko 100 cm Muurikka

3 696,46 zł Brutto
3 005,25 zł netto

Patelnia na ognisko o szer. 100 cm z trzema solidnymi odkręcanymi nogami świetnie sprawdza się w gastronomii lub na dużych rodzinnych imprezach. Ogromna szerokość i pojemność aż 35 litrów pozwala obsłużyć kilkadziesiąt osób. 

Ilość
Dostępny na zamówienie. Oczekiwanie na dostawę

Patelnia na ognisko o średnicy 100 cm doskonale sprawdza się w gastronomii lub na dużych rodzinnych imprezach. 

Trzy stabilne stalowe nogi (odkręcane) umożliwiają postawienie patelni nad ogniskiem. Dwa wygodne uchwyty sprawiają, że łatwo ją przenosić. Wykonana jest z grubej stali zimnowalcowanej, gwarantującej szybkie nagrzewanie się patelni. 

Ogromna szerokość patelni o pojemności 35 litrów sprawia, że bez problemu można przygotować na niej pyszny i zdrowy posiłek dla kilkudziesięciu osób. 

Patelnia jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Po użyciu patelnię wystarczy umyć i osuszyć, a następnie zakonserwować cienką warstwą oleju (np. tłuszczu Silva) – dzięki temu nie zardzewieje i będzie służyła przez długi czas. 

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych.

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

1010104 / 54010100
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Stal zimnowalcowana
Waga
38 kg
Średnica patelni
100 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii