• Wyprzedaż!

Patelnia na żar z nóżkami 78 cm Muurikka (z ekspozycji)

770,00 zł
Zniżka 353,00 zł
417,00 zł Brutto
339,02 zł netto

Patelnia na żar o szer. 78 cm z trzema odkręcanymi nóżkami jest idealna na kemping lub wyprawę w góry oraz do palnika gazowego D-500 MUURIKKA. Wykonana z grubej stali gorącowalcowanej, szybko się nagrzewa, wystarcza na przygotowanie pysznego posiłku dla wielu osób. Z ekspozycji – posiada wizualne ślady poekspozycyjne!

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Patelnia na żar o średnicy 78 cm idealnie nadaje się na kemping lub wyprawę w góry i przygotowywaniu pysznych potraw na ognisku. Trzy nóżki (odkręcane) ułatwiają postawienie patelni nad ogniskiem. Dwa wygodne uchwyty sprawiają, że łatwo ją przenosić  i przechowywać. Wykonana jest ze stali gorącowalcowanej, gwarantującej szybkie nagrzewanie się patelni. Szerokość patelni jest wystarczająca dla przygotowania posiłku dla wielu osób jednocześnie. 

Z ekspozycji – posiada wizualne ślady poekspozycyjne! Łatwe w usunięciu, nie wpływają na funkcjonalność patelni.

Patelnia jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Po użyciu patelnię wystarczy umyć i osuszyć, a następnie zakonserwować cienką warstwą oleju (np. tłuszczu Silva) – dzięki temu nie zardzewieje i będzie służyła przez długi czas. 

Można gotować na niej na palniku gazowym D-500 MUURIKKA. 

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych.

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

1010115 / 54010070
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Stal gorącowalcowana
Waga
12,5 kg
Średnica patelni
78 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii