Patelnia z nóżkami na ognisko 78 cm Muurikka

628,55 zł Brutto
511,02 zł netto

Patelnia na żar o szer. 78 cm z trzema odkręcanymi nóżkami jest idealna na kemping lub wyprawę w góry oraz do palnika gazowego D-500 MUURIKKA. Wykonana z grubej stali zimnowalcowanej, szybko się nagrzewa, wystarcza na przygotowanie pysznego posiłku dla wielu osób. 

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Patelnia na żar o średnicy 78 cm idealnie nadaje się na kemping lub wyprawę w góry i przygotowywaniu pysznych potraw na ognisku. Trzy nóżki (odkręcane) ułatwiają postawienie patelni nad ogniskiem. Dwa wygodne uchwyty sprawiają, że łatwo ją przenosić  i przechowywać. Wykonana jest z grubej stali zimnowalcowanej, gwarantującej szybkie nagrzewanie się patelni. Szerokość patelni jest wystarczająca dla przygotowania posiłku dla wielu osób jednocześnie. 

Patelnia jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Po użyciu patelnię wystarczy umyć i osuszyć, a następnie zakonserwować cienką warstwą oleju (np. tłuszczu Silva) – dzięki temu nie zardzewieje i będzie służyła przez długi czas. 

Można gotować na niej na palniku gazowym D-500 MUURIKKA. 

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych.

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

1010115 / 54010070
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Stal zimnowalcowana
Waga
12,5 kg
Średnica patelni
78 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Inne produkty w tej samej kategorii