Patelnia żeliwna grillowa dwustronna Muurikka

287,93 zł Brutto
234,09 zł netto

Patelnia grillowa żeliwna o szer. 42 cm jest unikalna dzięki dwustronnej powierzchni (żebrowanej i płaskiej), odpowiedniej do grillowania mięsa lub smażenia placków. Wykonana z wytrzymało żeliwa równomiernie rozprowadzającego ciepło. Można jej używać na otwartym ogniu oraz palnikach gazowych i elektrycznych MUURIKKA D-300. 

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Patelnia grillowa żeliwna o szer. 42 cm jest wyjątkowa ze względu na to, że można na niej smażyć na dwóch stronach. Z jednej strony powierzchnia jest żebrowana, świetnie nadaje się więc do smażenia steków i innych potraw mięsnych. Druga strona jest płaska, bez problemu można przyrządzić na niej placki, naleśniki czy jajka sadzone. 

Wykonana jest z trwałego i wytrzymałego żeliwa, którego właściwości sprawiają, że ciepło rozchodzi się równomiernie, korzystnie wpływając na smak potraw. Dzięki dwóm uchwytom można ją wygodnie przenosić. Jest także łatwa w czyszczeniu.

Z powodzeniem można jej używać na otwartym ogniu oraz palnikach gazowych i elektrycznych MUURIKKA D-300

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych.

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

1010180 / 54020010
Nowy produkt

Cechy produktu

Waga
5,3 kg
Średnica patelni
42 cm
date_range 2018-04-30

Patelnia żeliwna grillowa

W Muurice chyba najbardziej lubię to, że oferuje niespotykaną nigdzie indziej gamę możliwości. Ciągle można coś zmieniać, kombinować, dostosowywać do aktualnych potrzeb i wszystko można przygotować na świeżym powietrzu. Grillowa patelnia żeliwna jest idealnym dodatkiem do zestawu podstawowego. Solidna, ciężka patelnia świetnie nadaje się do smażenia np. placków ziemniaczanych na gładkiej stronie, jak i klasycznych, „kraciastych” steaków na stronie karbowanej. Patelnia bardzo długo trzyma ciepło, równomiernie się nagrzewa, a potrawy nie przywierają do jej powierzchni, także nie ma żadnych problemów z jej czyszczeniem.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Inne produkty w tej samej kategorii