Patelnia żeliwna multifunkcyjna Muurikka

287,93 zł Brutto
234,09 zł netto

Patelnia żeliwna multifunkcyjna o szer. 41,5 cm przeznaczona jest w szczególności do smażenia potraw o płynnej konsystencji, np. naleśników. Posiada 7 wgłębień o szerokości 12,7 cm. Wykonana z żeliwa równomiernie rozprowadzającego ciepło. 

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Patelnia żeliwna multifunkcyjna o szer. 41,5 cm została stworzona z myślą o smażeniu potraw o płynnej konsystencji. Z łatwością można przyrządzić na niej placki, naleśniki, racuchy czy jajka sadzone dzięki 7 wgłębieniom o średnicy 12,7 cm

Wykonana jest z trwałego i wytrzymałego żeliwa, którego właściwości sprawiają, że ciepło rozchodzi się równomiernie, korzystnie wpływając na smak potraw. Dzięki dwóm uchwytom można ją wygodnie przenosić. Jest także łatwa w czyszczeniu.

Z powodzeniem można jej używać na otwartym ogniu oraz palnikach gazowych i elektrycznych MUURIKKA D-300.

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych.

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

1010181 / 54020020
Nowy produkt

Cechy produktu

Waga
6 kg
Średnica patelni
41,5 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Inne produkty w tej samej kategorii