Patelnia żeliwna Paella Muurikka

287,93 zł Brutto
234,09 zł netto

Patelnia żeliwna o szer. 45 cm świetnie nadaje się do grillowania i smażenia potraw na otwartym ogniu i palnikach MUURIKKA D-300 i D-400. Wykonana jest z żeliwa równomiernie rozprowadzającego ciepło, jest łatwa w czyszczeniu.

Ilość
Ostatnia sztuka w magazynie

Patelnia żeliwna o szer. 45 cm jest świetnie nadaje się do grillowania i smażenia potraw przy minimalnej ilości tłuszczu. 

Wykonana jest z trwałego i wytrzymałego żeliwa, którego właściwości sprawiają, że ciepło rozchodzi się równomiernie, korzystnie wpływając na smak potraw. Dzięki dwóm uchwytom można ją wygodnie przenosić. Jest także łatwa w czyszczeniu.

Z powodzeniem można jej używać na otwartym ogniu oraz palnikach gazowych i elektrycznych MUURIKKA D-300 i D-400. 

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych.  Duża szerokość sprawia, że patelnia jest odpowiednia dla przygotowana tradycyjnej hiszpańskiej paelli.

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

1010182 / 54020030
Nowy produkt

Cechy produktu

Waga
6,5 kg
Średnica patelni
45 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również

Inne produkty w tej samej kategorii