Wok 60 cm Muurikka

324,54 zł Brutto
263,85 zł netto

Wok o średnicy 60 cm można używać na grillach gazowych i elektrycznych MUURIKKA z palnikiem D-500 oraz w kuchni na płycie indukcyjnej. Szybko się nagrzewa, jest lekki i łatwo się go czyści. 

Ilość
Dostępny na zamówienie

Wok stalowy o średnicy 60 cm idealnie pasuje do palnika gazowego MUURIKKA D-500 i pozwala na przygotowanie pysznych potraw dla wielu osób. Szybko się nagrzewa, jest lekki, a dwa wygodne uchwyty sprawiają, że łatwo go przenosić i przechowywać. Świetnie sprawdza się na grillach gazowych i elektrycznych MUURIKKA, jak również w kuchni na płycie indukcyjnej. 

Wok jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji. Po użyciu wok wystarczy umyć i osuszyć, a następnie zakonserwować cienką warstwą oleju (np. tłuszczu Silva) – dzięki temu nie zardzewieje i będzie służył przez długi czas. 

Dzięki grillowaniu z użyciem patelni MUURIKKA wszystkie potrawy są soczyste i miękkie. Patelnie MUURIKKA pozwalają na zdrowe grillowanie. Potrawy grillują się we własnym sosie i marynacie, niosącymi ze sobą bogactwo aromatu i smaku. Nie kapią one na ruszt, przez co unikamy spalania się tłuszczów i wdychania wydzielających się toksycznych związków chemicznych.

Patelnie fińskiej marki MUURIKKA są niezwykle popularne w całej Skandynawii i już od blisko 50 lat są niezastąpionym narzędziem w codziennym życiu jej mieszkańców podczas prac w lesie i nad jeziorami.

1010172 / 54030160
Nowy produkt

Cechy produktu

Materiał
Stal
Waga
4,3 kg
Średnica patelni
60 cm

Na razie nie dodano żadnej opinii. Zaloguj się na swoje konto klienta i napisz opinię.

Zobacz także

Inne produkty w tej samej kategorii